slider image slider image slider image slider image slider image slider image

Vitajte na stránke penziónu Harmona

Harmona Svetoznáme kúpeľné mestečko leží v malebnom údolí, 272 m nad morom, obklopené listnatými a ihličnatými lesmi Strážovskej vrchoviny.

Romantické okolie a útulné prostredie kúpeľov ponúka svojim hosťom pokoj a uzdravenie, k čomu tiež prispieva 5 vápenato- sírnatých prameňov, ktorých teplota je od 37,7-40 °C. Vyvierajú priamo v kúpeľných bazénoch a sú využívané bez akéhokoľvek zásahu. Pramene sú vhodné na liečbu pohybového ústrojenstva a nervovej sústavy.

Už viac ako 50 rokov organizujú kúpele medzinárodný filmový festival Hudobné Leto. V posledných rokoch sa tu koná medzinárodný filmový festival o umení a umelcoch ART FILM.

Vo vzdialenosti 18 km leží mesto Trenčín so svojou bohatou históriou. Na Vašu návštevu tu čaká Trenčiansky hrad, Trenčianske múzeum. Navštíviť možno tiež hrady a zámky v blízkom okolí- Bojnice, Beckov, či rázovitú obec Čičmany.

Hosťom sú tiež k dispozícií široké možnosti športovania tenis, minigolf, kolky, jazda na koňoch. Kopcovité terény v okolí sú vhodné pre turistiku, rekreačný beh, horskú cyklistiku či v zime beh na lyžiach.

Využite skvelú ponuku pripravenú pre vás.

Zakúpte si u nás zľavnené poukazy v hodnote 149€ / poukaz.

poukaz

Poukaz zahŕňa:

  • Pobyt v našom penzióne Harmona v Trenčianskych Tepliciach (5 minút od centra)
  • Ubytovanie pre 2 osoby na 3 dni (2noci) v dvojposteľovej izbe
  • 2x raňajky pre dve osoby podľa vlastného výberu
  • K dispozícii sú bicykle, 4x Sauna, 4x Fitnes
  • Ubytovanie je v klasických dvojposteľových izbách, so sprchou a WC, chladničkou, TV prijímačom, bezdrôtového pripojenia (Wi-Fi), parkovania na uzamknutom parkovisku zdarma
  • Darčeková poukážka v hodnote 50€ (v cene poukazu) do wellnes v okolitých hoteloch s možnosťou výberu procedúr. (napr. Kúpeľ v termálnom bazéne, Perličkový kúpeľ, Vaňový minerálny kúpeľ, Klasická masáž, Medová masáž, Parafínový zábal, Rašelina, Inhalácia, Oxygenoterapia, Hydromasážna vaňa, Whirpool, Sauna, Plávanie, Cvičenie vo fitnes centre, Terapia lávovými kameňmi...)

Podmienky:

  • Počet kupónov na osobu je neobmedzený
  • Príplatok 6€/noc za prístelku pre dieťa + 4,50 €/1x raňajky
  • Všetky ceny sú vrátane raňajok, daní a poplatkov
  • Odchod z izieb v čase do 10:00

Poukazy si môžete zakúpiť pri rezervácií pobytu na kontakte: irco@mail.telekom.sk
alebo telefonicky 0944 360 542, 032/655 15 03.

Vyjadrenia hostí

Приветствую! Класный у вас сайтик) Что скажете по поводу этих новостей? http://enewz.ru/news/6876-ssha-v-2014g-uderzhat-liderstvo-v-mire-po-proizvodstvu-nefti.html Новым вице-президентом Роснефти станет Михаил Леонтьев Владимир Жириновский: штрафы на митингах - только для экстремистов http://enewz.ru/news/1081-vladimir-zhirinovskiy-shtrafy-na-mitingah-tolko-dlya-ekstremistov.html Крымские витражи http://enewz.ru/news/10392-krymskie-vitrazhi.html Роснефть будет заправлять самолеты Аэрофлота в Симферополе http://enewz.ru/news/6370-rosneft-budet-zapravlyat-samolety-aeroflota-v-simferopole.html Ещё тут нашёл кучу интересного по теме Новости политики, Россия США Украина Белоруссия Новороссия Донбасс ЛНР ДНР http://enewz.ru/ война украины и россии 2014 клипы видео днр песни в поддержку донбасса расположение донбасса гтрк лнр смотреть онлайн http://enewz.ru/

AnthonyTam

how to order losartan bars online http://losartan-25mg-order-cheap.soup.io http://buylosartanonlinewithoutprescript.snack.ws http://gravatar.com/gflosartan25mg canadian cheap losartan

Hixaw15

http://www.cdss100.org/what-is-an-essay-writing What is an essay writing http://www.cdss100.org/things-to-write-in-a-paper-fortune-teller Things to write in a paper fortune teller http://www.cdss100.org/write-my-term-paper-for-me Write my term paper for me http://www.cdss100.org/quality-writing-paper Quality writing paper http://www.cdss100.org/we-write-essays We write essays http://www.cdss100.org/how-to-write-a-great-persuasive-essay How to write a great persuasive essay http://www.cdss100.org/buy-essay-now Buy essay now http://www.cdss100.org/how-to-write-a-resolution-paper How to write a resolution paper http://www.cdss100.org/how-to-write-personal-essays How to write personal essays http://www.cdss100.org/write-in-rain-paper Write in rain paper

Anthonylor