slider image slider image slider image slider image slider image slider image

Vitajte na stránke penziónu Harmona

Harmona Svetoznáme kúpeľné mestečko leží v malebnom údolí, 272 m nad morom, obklopené listnatými a ihličnatými lesmi Strážovskej vrchoviny.

Romantické okolie a útulné prostredie kúpeľov ponúka svojim hosťom pokoj a uzdravenie, k čomu tiež prispieva 5 vápenato- sírnatých prameňov, ktorých teplota je od 37,7-40 °C. Vyvierajú priamo v kúpeľných bazénoch a sú využívané bez akéhokoľvek zásahu. Pramene sú vhodné na liečbu pohybového ústrojenstva a nervovej sústavy.

Už viac ako 50 rokov organizujú kúpele medzinárodný filmový festival Hudobné Leto. V posledných rokoch sa tu koná medzinárodný filmový festival o umení a umelcoch ART FILM.

Vo vzdialenosti 18 km leží mesto Trenčín so svojou bohatou históriou. Na Vašu návštevu tu čaká Trenčiansky hrad, Trenčianske múzeum. Navštíviť možno tiež hrady a zámky v blízkom okolí- Bojnice, Beckov, či rázovitú obec Čičmany.

Hosťom sú tiež k dispozícií široké možnosti športovania tenis, minigolf, kolky, jazda na koňoch. Kopcovité terény v okolí sú vhodné pre turistiku, rekreačný beh, horskú cyklistiku či v zime beh na lyžiach.

Využite skvelú ponuku pripravenú pre vás.

Zakúpte si u nás zľavnené poukazy v hodnote 149€ / poukaz.

poukaz

Poukaz zahŕňa:

  • Pobyt v našom penzióne Harmona v Trenčianskych Tepliciach (5 minút od centra)
  • Ubytovanie pre 2 osoby na 3 dni (2noci) v dvojposteľovej izbe
  • 2x raňajky pre dve osoby podľa vlastného výberu
  • K dispozícii sú bicykle, 4x Sauna, 4x Fitnes
  • Ubytovanie je v klasických dvojposteľových izbách, so sprchou a WC, chladničkou, TV prijímačom, bezdrôtového pripojenia (Wi-Fi), parkovania na uzamknutom parkovisku zdarma
  • Darčeková poukážka v hodnote 50€ (v cene poukazu) do wellnes v okolitých hoteloch s možnosťou výberu procedúr. (napr. Kúpeľ v termálnom bazéne, Perličkový kúpeľ, Vaňový minerálny kúpeľ, Klasická masáž, Medová masáž, Parafínový zábal, Rašelina, Inhalácia, Oxygenoterapia, Hydromasážna vaňa, Whirpool, Sauna, Plávanie, Cvičenie vo fitnes centre, Terapia lávovými kameňmi...)

Podmienky:

  • Počet kupónov na osobu je neobmedzený
  • Príplatok 6€/noc za prístelku pre dieťa + 4,50 €/1x raňajky
  • Všetky ceny sú vrátane raňajok, daní a poplatkov
  • Odchod z izieb v čase do 10:00

Poukazy si môžete zakúpiť pri rezervácií pobytu na kontakte: irco@mail.telekom.sk
alebo telefonicky 0944 360 542, 032/655 15 03.

Vyjadrenia hostí

Hi guys, interesting website here. I have been reading here for a while and just wanted to say hi. Perhaps you are interested in my blog about cleaning tutorials and the best cleaning life hacks on the web. Kind regards, Jimmy

JimmyBor

Hi new website http://interracial.dating.porndairy.in/?stage.piper free naked webcams herpes dating website reviews local milf singles social activities for singles sex contacts online

elsietd60

New kick ass photo blog http://hotties.pictures.erolove.in/?entry-ann free pics miniskirt sex porn tube flv symbian barbour mens flyweight wax utility coat bbw mp4 download sexy free video

jessiekm11